FIZIKA

KËTU DO TË GJENI TESTE SI DHE LEKSIONE TË NDRYSHME MBI FIZIKËN PëR NXëNëSIT E GJIMNAZIT SI DHE PëR STUDENTëT E DEGëVE INXHINJERIKE

Advertisements

Një mendim mbi “FIZIKA

  1. urime shkolla bota e diturise
    jeni me te miret
    pa mendjemadhesi
    cmime te ulta rezultate te larta
    urime stafit dhe administratorit bujar lulaj

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s