T.I.K.

Mësime online, kompjuter, letërsi, matematikë

kompjuteri-ndertimi-dhe-funksionet-_hardware

programi-MS-excel-2007

pyetsor-për-MS-excel 2007

Hyr për të mësuar më shumë për programin MS-Excel 2007 në version anglisht

Provo dijet e tua për programin MS-Excel 2007

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s